21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.90/29.45 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

Митники нагадали "євробляхарам" про завершення пільг

ДФС нагадала, що розмитнення авто за пільговою ставкою закінчується в п'ятницю, 22 лютого.

Період дії перехідних положень Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів із застосуванням коефіцієнта 0,5 закінчується 22 лютого о 24:00. Про це повідомляє Закарпатська митниця Державної фіскальної служби (ДФС), пише  Кореспондент.

З 23 лютого 2019 року за митне оформлення транспортних засобів громадян акцизний податок буде стягуватися в повному обсязі, як це передбачене чинним законодавством.

На Закарпатській митниці ДФС триває оформлення транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Всього з 25 листопада 2018 року, після внесення змін до податкового і митного законодавства, станом на 18 лютого 2019 року в Закарпатській митниці ДФС було оформлено 13 202 транспортних засоби громадян. Це принесло до держбюджету надходжень у понад 820 млн грн. Середня митна вартість таких авто склала 3600 доларів.

 

Громадяни, які планують легалізувати свій автомобіль, мають можливість здійснити митне оформлення транспортних засобів на таких митних постах: Залізничний, Малий Березний, Лужники, Виноградів-вантажний, Ужгород-центральний, Мукачеве, Хуст у Закарпатській області.

Раніше повідомлялося, що "євробляхарі" показали п'яних митників на роботі. Інцидент стався на пункті пропуску Шегині на кордоні з Польщею. Активісти викликали поліцію та ініціювали затримання митників.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина