20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

Порошенко підписав закон про курс України на вступ до ЄС і НАТО

Відповідним законом були внесені зміни до Конституції України, повідомляє  ТСН.

Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства в Європейському Союзі та НАТО.

Глава держави поставив підпис під документом під час урочистої церемонії за участю президента Європейської Ради Дональда Туска у Верховній Раді.

"Сьогодні у присутності президента Європейської Ради Дональда Туска підписав у сесійній залі ВР Закон про зміни до Конституції, яким незворотньо закріплений рух України до ЄС і НАТО", - написав Порошенко на своїй сторінці у Twitter.

Нагадаємо, народні депутати підтримали рішення про внесення змін до Конституції в частині зовнішньополітичного курсу України щодо вступу до ЄС і НАТО. В Альянсі  закликали продовжувати реформи. Своєю чергою Рада попросила у НАТО індивідуальний план дій щодо вступу до Альянсу та закликала надати Україні рекомендації та практичну підтримку.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина