19.05.2019
. 16 oC облачно

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини України

На Україну насуваються магнітні бурі. Як вберегти себе

Триватимуть вони до 21 лютого. Сьогодні, 19 лютого, розпочнуться сильні  магнітні бурі. Як повідомляється у сюжеті "Сніданку з 1+1", цими днями слід бути уважними до свого здоров’я людям похилого віку, а також тим, хто має хронічні захворювання.

Під час магнітних бурь лікарі радять максимально дотримуватися правильного режиму дня, вчасно лягти спати та збалансовано й регулярно харчуватися, а також уникати гострої їжі, алкоголю і скоротити вживання солодкого. А от голодувати під час бурь не варто, власне, як і переїдати.

Також бажано відкласти виснажливі тренування й уникати конфліктів. Не менш важливо пам’ятати: у разі різкого погіршення стану здоров’я слід одразу звертатися до лікаря.

Як раніше повідомлялося, днями синоптики зафіксували найтепліший день за останні 140 років. Середньодобова температура становила 4,6 градуса вище нуля.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина