21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.40 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

Догралися: облгази чекає глобальна перевірка

Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг отримала дозвіл перевіряти облгази на донарахування обсягів спожитого газу.

"18 лютого ми отримали дозвіл від Державної регуляторної служби на проведення позапланових перевірок 20 операторів газорозподільних систем щодо донарахування в платіжках споживачів додаткових обсягів природного газу за приведення до стандартних умов", - написала у Facebook голова НКРЕКП Оксана Кривенко, передає Gazeta.

Зараз регулятор очікує офіційних документів. "Перевірки облгазів плануємо розпочати вже у березні", - наголосила Кривенко.

У січні українці отримали платіжки за газ із завищеними нормами споживання. Облгази через суд повернули дію старої урядової постанови. Людям нарахували нормативи майже 10 "кубів", понад 18 і 23 куб. м газу на одну особу, залежно від наявності централізованого гарячого водопостачання чи газової колонки. Наприкінці січня Кабмін знизив норми споживання газу на одну людину до 3,29 "кубів" на місяць.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина