22.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

Справа Гандзюк: Мангер повернувся на роботу

Владислав Мангер провів апаратну нараду в Херсонській облраді і заслухав звіт про роботу комунальних підприємств.

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, який підозрюється в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк, з'явився на своєму робочому місці. Про це йдеться на сторінці Херсонської облради у Facebook у понеділок, 18 лютого, пише  Кореспондент.

 Зазначається, що сьогодні Владислав Мангер провів апаратну нараду. Зокрема, він заслухав звіт про роботу комунальних підприємств за тиждень і доручив тримати їхню діяльність на контролі. "Ми тут, щоб чесно виконувати свої обов'язки", - заявив голова облради.

Нагадаємо, 11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру повідомили про підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк. 15 лютого Шевченківський районний суд Києва заарештував Мангера. За словами генпрокурора Юрія Луценка, чиновник організував і профінансував вбивство активістки.

 Але вже 15 лютого Владислав Мангер вийшов на свободу під заставу в розмірі 2,5 млн гривень. Суд вилучив у нього іноземні паспорти, однак по території України він може пересуватися.

 Генпрокуратура має намір оскаржити вихід Мангера під заставу і подати апеляційну скаргу до Київського апеляційного суду.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина