20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

У "Київстарі" розповіли, які тарифні плани скасують до 15 квітня

Оператор мобільного зв'язку "Київстар" в період з 21 лютого по 15 квітня припиняє дію низку застарілих національних і регіональних тарифних планів для абонентів передплаченої форми обслуговування, повідомляє МБ.

У прес-службі оператора уточнили, що абоненти застарілих тарифних планів, яких стосуються ці зміни, будуть проінформовані щонайменше за 7 днів в SMS-повідомленні, при дзвінках на короткий номер 446, а також на сторінках з умовами їх тарифних планів в розділі Архів тарифів. "Кожному абоненту буде запропоновано альтернативний тарифний план з діючої лінійки з поліпшеними умовами і великим обсягом послуг. У діючих тарифних планах надається більше хвилин для дзвінків на деякі популярні напрямки, більше мегабайт мобільного інтернету, більше додаткових послуг", - йдеться в повідомленні.

У абонентів буде можливість ознайомитися з запропонованим пакетом послуг і, якщо він їм не підійде, вони зможуть вибрати будь-який актуальний тарифний план і перейти на нові умови обслуговування.

Якщо абонент не змінить свій тариф самостійно, то автоматична заміна відбудеться у період з 21 лютого по 15 квітня на запропонований тариф.

Після автоматичного підключення запропонованого оператором тарифу, абонент може змінити його безкоштовно на будь-який інший з доступних.

При автоматичній заміні тарифного плану, у разі якщо абонент раніше отримував повний пакет послуг за умовами попереднього тарифу, він отримає повний обсяг послуг за новим тарифом. Дата наступної оплати залишиться без змін.

У "Київстарі" додали, що оскільки діючі тарифні плани включають великий обсяг мегабайтів для користування послугою мобільного інтернету, попит на замовлення додаткових платних мегабайтів падає.

Тому з 22 лютого припиняють свою дію такі інтернет-пакети: "Пошук", "Спілкування", "Розваги", "Безлімітний Інтернет", "Інтернет 1000", "Вільний Інтернет".

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина