Четвер, 28 травня 2020
. 12 oC пасмурно

EUR 29.20/29.90 USD 26.70/27.11
ukenru

Новини України

Укрпошта доставлятиме субсидії мільйону пенсіонерів

Пенсіонери, яких обслуговує Укрпошта, отримають субсидії готівкою в день отримання пенсії.

Протягом весни Укрпошта, в рамках пілотного проекту, буде доставляти монетизовані субсидії більш ніж мільйону пенсіонерів. Про це в четвер, 14 лютого, повідомляє прес-служба компанії, передає  Кореспондент.

"Протягом березня-травня поточного року, в рамках реалізації пілотного проекту, Укрпошта буде доставляти одержувачам монетизовані субсидії на оплату житлово-комунальних послуг", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що пенсіонери, яких обслуговує Укрпошта, отримають субсидії готівкою в день отримання пенсії. У компанії зазначили, що за результатами аналізу ефективності пілотного проекту буде прийматися рішення про його подальшу долю.

Для інформування про нарахування субсидії і механізм виплати компанія, як зазначається, доставить кожному одержувачу (близько чотирьох млн громадян) персональне повідомлення про розмір субсидії, за що призначена субсидія і як її отримати коштами.

Зазначається, що одержувачі субсидій будуть отримувати гроші за попередній календарний місяць (у березні - за лютий, в квітні - за березень, в травні - за квітень).

Як повідомлялося, на початку лютого Кабмін схвалив виплату субсидій готівкою з березня 2019 року. Раніше в Мінсоцполітики заявили, що в Україні скоротилася кількість одержувачів субсидій з 6,9 мільйонів сімей до 4 мільйонів.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина