20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

Супрун уже почала підписувати документи про розподіл вакцин і ліків у регіони

Уляна Супрун повідомила, що вже почала підписувати документи, що стосуються розподілу вакцин і ліків у регіони та відправлення пацієнтів на лікування за кордон.

Про це повідомила Уляна Супрун після ухваленого рішення суду, передає кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні зранку я вже почала підписувати документи, вже ліки відвозять у регіони, вже підписую документи щоб пацієнти могли лікуватися за кордоном", - сказала Супрун.

Вона подякувала усім за підтримку у реформах. "Хочу подякувати і запевнити, ми не зупинимося, ми йдемо вперед, медична реформа відбувається і буде відбуватися до самого кінця", - сказала Супрун.

Як повідомив Укрінформ, 14 лютого Окружний адміністративний суд Києва скасував попереднє рішення, яке забороняло Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я.

13 лютого у МОЗ повідомили, що Кабмін прийняв розпорядження, яким дозволив Супрун частково виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Зокрема, Супрун дозволили підписувати документи щодо розподілу ліків та вакцин.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина