21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.90/29.45 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

«Холостяк»-9.

Проект «Холостяк»-9 підготував приємний подарунок до Дня всіх закоханих і випустив перший відеоролик. Ви можете побачити уривки незабутніх побачень головного героя Нікіти Добриніна з дівчатами. А ведучий Григорій Решетник традиційно анонсує прем’єру найромантичнішого реаліті країни. Відео дивіться в матеріалі, СТБ.

 Вже 8 березня непідробні почуття та емоції захоплять вас на всю весну. Найромантичніший проект «Холостяк»-9 готує незабутні побачення та подорожі найкрасивішими містами світу. Багато відвертих розмов, палких поцілунків та міцних обіймів ви побачите на телеканалі СТБ. Відомий теле- і радіоведучий Нікіта Добринін будуватиме стосунки на очах у всієї країни.

Проте дівчатам доведеться не легко, адже вони боротимуться за увагу розумного, стриманого й досвідченого чоловіка. Головний герой вже був одружений, тож повністю усвідомлює, яку сім’ю хоче створити. Правила залишаються незмінними. Холостяк знайомиться з дівчатами, запрошує їх на індивідуальні або групові побачення. Ресторани, вілли, прогулянки найвідомішими містами світу й, звичайно, червоні троянди – це лише приємне доповнення до справжніх почуттів. Станьте частиною романтичної історії цієї весни! Не пропустіть прем’єру «Холостяк»-9 на телеканалі СТБ вже 8 березня та насолоджуйтеся щоп’ятниці о 20:00 переглядом незабутніх побачень..

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина