21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.90/29.45 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

На Хмельниччині спецназівці проходять курс Advance за класифікацією НАТО

Армійці відпрацьовують тактику дій малих підрозділів в умовах зіткнення з противником Триває підвищений курс Advance за класифікацією НАТО - підготовка одного з підрозділів загону 8 окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-офіцера Андрія Агєєва.

Упродовж семи тижнів під керівництвом українських, литовських і американських військових інструкторів воїни-розвідники вдосконалюватимуть свою майстерність і навички у тактичній медицині, тактиці дій, спеціальній розвідці, вогневій, спеціальній підготовці. "На тактичному полі військової частини групи спеціального призначення мого підрозділу впродовж двох тижнів підвищуватимуть бойовий вишкіл у тактиці дій в умовах зіткнення з противником," - зазначає командир роти.

За словами офіцера, на кожному з етапів з групами спеціального призначення постійно працюють військові інструктори з держав-членів Північноатлантичного Альянсу та інструктори з українського полку.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина