19.05.2019
. 16 oC облачно

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини України

ОБСЄ за добу на Донбасі зафіксувала 430 вибухів - пошкоджені школа та будинки

Спеціальна моніторингова місія зафіксувала 11 лютого у Донецькій і Луганській областях значне збільшення кількості порушень режиму припинення вогню. Про це йдеться у звіті місії від 12 лютого, пише  Укрінформ.

"У Донецькій області СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши, серед іншого, приблизно 430 вибухів, якщо порівнювати з попередньою добою (орієнтовно 30 вибухів)", - йдеться у звіті.

Як зазначається, більшість порушень режиму припинення вогню, зокрема близько 60% від загальної кількості вибухів, зафіксовано в секторі від східно‑південного сходу до заходу від н. п. Світлодарськ (підконтрольний урядові, 57 км на північний схід від Донецька), а також у районах на південний захід і захід від н. п. Горлівка (непідконтрольний урядові, 39 км на північний схід від Донецька).

"У Луганській області місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, тим часом зафіксувавши менше вибухів (5), якщо порівнювати з попередньою добою (орієнтовно 15 вибухів). Більшість порушень режиму припинення вогню зафіксовано в районах на південний схід від н. п. Попасна (підконтрольний урядові, 69 км на захід від Луганська)", - зазначили в СММ ОБСЄ.

Крім того, спостерігачі зафіксували пошкодження внаслідок вогню з легкого озброєння на будівлі школи в Золотому‑5 (Михайлівці) та житлових будинках у Первомайську, а також свіжі вирви від розриву снарядів у Слов'яносербську.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина