21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.40 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

"Казав, Крим - це Україна": Жириновський виступив проти участі Лазарєва в Євробаченні - 2019

Жириновський стверджує, що, заявляючи, що Крим український, Лазарєв виступає проти зовнішньої політики Росії, пише  УНІАН.

Російський політик Володимир Жириновський висловився проти того, щоб на Євробаченні-2019 в Ізраїлі Росію представляв Сергій Лазарєв. Читайте також Скандал на Євробаченні: фіналістка українського Нацвідбору пояснила наявність російського паспорта Причиною цього стало те, що Лазарєв говорив, що Крим - це Україна. Відео з виступом політика опубліковано на You-tube каналі Дума ТБ. "Що він казав, Лазарєв: "Крим — це Україна", "не поїду в Крим на гастролі", "не буду кричати "Крим наш". Це що за людина? Він буде представляти Росію там? Ми будемо категорично проти, направимо Ернсту на Перший канал, щоб підібрали іншого. Людину, яка не буде виступати проти Росії. Це виступ проти нашої зовнішньої політики... Наплювати йому на нашу країну. Він не наша людина, розумієте, навіть по обличчю його видно, що він не російський співак і виконавець", - заявив Жириновський.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина