22.05.2019
. 20 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

В МВФ не побачили прогресу в боротьбі з корупцією в Україні

Україна має впровадити ще велику кількість реформ, наголошують у Міжнародному валютному фонді, повідомляє ТСН.

Міжнародний валютний фонд наразі не побачив радикальних змін рівня корупції в Україні.

Про це заявив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман під час виступу на 15-ій щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital у Києві, пише УНІАН.

"Ми наразі не побачили радикальних змін у рівні корупції. Хоча були створені установи, які допоможуть боротися з корупцією", - сказав Люнгман.

Він зазначив, що в Україні багато чого було зроблено за останні 5 років для усунення дисбалансу в економіці, але перелік необхідних реформ залишається значним.

За словами представника МВФ, у цьому переліку - земельна реформа, приватизація держпідприємств, анулювання контролю цін на газ, реформа податкової та митної служб.

Нагадаємо, 18 грудня Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила програму допомоги stand-by для України. Програма розрахована на 14 місяців, її загальний обсяг складе 3,9 млрд доларів США. Перший транш у розмірі 1,4 млрд доларів Україна отримала в кінці грудня.

Передбачається, що програма stand-by допоможе Україні підтримувати макростабільність в період проведення президентських і парламентських виборів у 2019 році, коли у країні очікуються пікові виплати за зовнішнім боргом.

19 жовтня Кабінет міністрів підвищив ціну на газ для населення на 23,5% від 1 листопада – до 8550 гривень за тисячу кубометрів. Підвищення вартості газу було однією з умов МВФ для надання нової програми кредитування.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина