Субота, 06 червня 2020
. 21 oC пасмурно

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

Приблизно 130 тис. силовиків так чи інакше буде задіяно на виборах президента – Аваков

Жодні люди в масках, жодні парамілітарні утворення не визначатимуть порядку проведення виборчого процесу, заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає  Гордон.
На виборах президента України працюватиме не 60 тис. силовиків, а приблизно 130 тис. Про це 11 лютого в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"Що стосується спроб увірватися на виборчі дільниці і втрутитися у процес виборів у масках або атакувати виборчу документацію – тут ми будемо виявляти граничну жорсткість. Жодні люди в масках, жодні парамілітарні утворення не визначатимуть порядку", – сказав він.

За словами міністра, під час проведення виборів на вулицях перебуватиме практично весь особовий склад Національної поліції, а також представники Національної гвардії.

"Схема розташування наших сил по всій країні така, що ми скрізь зможемо адекватно відреагувати... Жоден із наших кандидатів не заслуговує на те, щоб бути обраним унаслідок маніпуляцій", – додав Аваков.

Сьогодні також міністр заявив, що провокації напередодні виборів президента, участь у яких беруть активісти та представники штабів кандидатів на посаду глави держави, спрямовані на зрив голосування і їх можна розглядати як державну зраду.

28 січня голова патрульної поліції України Олександр Фацевич заявив, що порядок на виборах президента України забезпечать 60 тис. правоохоронців.

Вибори президента в Україні призначено на 31 березня 2019 року.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина