22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Три телеканали порушили виборче законодавство - Нацрада

В ефірах трьох українських телеканалів зафіксовані ознаки порушень виборчого законодавства на виборах-2019, пише  Кореспондент.

 В ефірах телеканалів NewsOne, Інтер і МаксіTV зафіксовані ознаки порушень виборчого законодавства в ході кампанії на виборах 2019 року. Про це в понеділок, 11 лютого, повідомляє робоча група з нагляду за дотриманням виборчого законодавства медіаорганізаціями, створена при Нацраді з питань ТБ і радіо.

 За даними відомства, телеканал NewsOne з 30 січня по 3 лютого поширив серію передач, які були присвячені тільки одному з кандидатів на пост глави держави - Юрію Бойку (43 серії загальним хронометражем 52 хвилини).

 "З 30 січня по 5 лютого в передачах новин Topnews транслювалися сюжети, присвячені висвітленню виборів, героєм яких також був виключно Бойко, а діяльність інших кандидатів у зазначений період у передачах новин не висвітлювалася", - йдеться в повідомленні.

 Крім того, раніше телеканал NewsOne оприлюднив результати соцопитувань без вказівки всіх необхідних даних, передбачених законом. Такі ж порушення були помічені і в ефірі телеканалу 112 Україна.

 Своєю чергою, телеканал Інтер, як помітили в Нацраді, також подав у новинному сюжеті передвиборну програму кандидата Бойка, що є порушенням закону України Про вибори президента України, оскільки агітація не може розміщуватися в новинах.

 "На телеканалі МаксіTV кандидат на пост глави держави Євген Мураєв ще до того, як був офіційно зареєстрований кандидатом у ЦВК, розповідав про свою діяльність як кандидата, що є політичною агітацією", - встановили в відомстві.

 До того ж, у Нацради також викликало питання показу аудіовізуального твору Юлія Литвиненко: задаю питання в ефірі телеканалу Прямий, оскільки журналістка є кандидатом на пост президента.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина