Субота, 30 травня 2020
. 9 oC сильный дождь

EUR 29.40/29.95 USD 26.65/27.05
ukenru

Новини України

Мангер є замовником і частковим організатором вбивства Гандзюк – Луценко

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що глава Херсонської обласної ради Владислав Мангер – замовник і частковий організатор вбивства активістки Катерини Гандзюк, повідомляє  ICTV.

Генпрокурор Юрій Луценко під час спілкування з журналістами назвав главу Херсонської обласної ради Владислава Мангера замовником і частковим організатором вбивства активістки Катерини Гандзюк.

За словами Луценка, підозра Мангеру в організації вбивства ґрунтується на свідченнях свідків.

До організації злочину глава Херсонської обласної ради причетний тим, що фінансував вбивство.

Генпрокурор додав, що наразі немає доказів того, що до злочину причетні інші посадові особи.

Як керівник групи прокурорів можу вам заявити, що сьогодні мені не відомо жодного доказу причетності Гордєєва до злочину у відношенні до Гандзюк, жодного факту, свідчення слідству не надано, – сказав Луценко.

Зараз у правоохоронців недостатньо доказів для того, щоб пред’явити підозру іншим людям, які можуть бути причетні до вбивства активістки.

До слова, Віктор Гандзюк вважає, що посадовим особам, які причетні до вбивства його дочки, потрібно зникнути з політичної арени.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина