21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини України

Отримання Томосу внесуть у підручники з історії

Вчителі отримають методичні рекомендації, щоб при вивченні періоду незалежної України вони обов'язково висвітлили тему отримання Томосу, повідомляє  Кореспондент.

У 2019 році будуть надруковані нові підручники з історії України, у які внесуть історичну подія - отримання Томосу про автокефалію Православної церкви України (ПЦУ). Про це повідомляє УНН з посиланням на інформацію Міністерства освіти і науки в п'ятницю, 8 лютого.

"Історія незалежної України вивчається в одинадцятому класі. Саме в цьому році ми будемо друкувати ці підручники. Як тільки ми отримали Томос про автокефалію УПЦ, я дала доручення внести відповідні зміни до програм з історії України", - розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

За її словами, вчора було останнє засідання робочої групи і протягом декількох тижнів буде затверджено нову редакцію програми для 11-го класу наказом МОН.

"Автори підручників, які будуть друкуватися в цьому році, повинні будуть це враховувати", - додала Гриневич.

За її словами, будуть надані докладні методичні рекомендації вчителям історії, щоб при вивченні періоду незалежної України вони обов'язково висвітлили тему отримання Томосу про автокефалію ПЦУ. 

Що стосується зовнішнього незалежного оцінювання, то в сам тест ця тема увійде не раніше, ніж через два роки. 

"Ми маємо непорушне правило, що в програму ЗНО вносяться зміни не пізніше, ніж за два роки до складання цього тестування. Тобто вже на початку 10-го класу випускники мають певну програму ЗНО, за якою вони будуть складати тест. Отже, ми цього року обов'язково внесемо зміни в програму ЗНО з історії, але діючими вони будуть тільки для випускників, які закінчуватимуть 11-й клас у 2021 році", - пояснила Гриневич.

Нагадаємо, 5 січня в Стамбулі Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію ПЦУ. А вже на наступний день, 6 січня, Варфоломій офіційно вручив Томос першому предстоятелю ПЦУ митрополиту Київському і всієї України Епіфанію.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина