26.08.2019
. 22 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

ЄС відреагував на рішення Києва заборонити спостерігачів з Росії

У Брюсселі вважають, що Україна повинна забезпечити роботу спостерігачів ОБСЄ відповідно до встановленої практики, передає  Кореспондент.

В Євросоюзі очікують, що Україна не буде обмежувати участь спостерігачів ОБСЄ під час проведення президентських виборів в країні, в тому числі і з Росії. Про це сказала прес-секретар Єврокомісії Майя Косьянчич на брифінгу в Брюсселі, повідомляє Європейська правда.

Вона нагадала, що в 2014 році "Україна зіткнулася з викликами для безпеки, які тривають досі".

"У цій справі ми повністю підтримуємо незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в її міжнародно-визнаних кордонах. Ми, як Європейський Союз, надаємо дуже важливе значення процесу спостереження за виборами з боку БДІПЛ ОБСЄ. Ми вважаємо, що Україна повинна забезпечити, щоб БДІПЛ ОБСЄ здійснював свої спостереження за виборами відповідно до встановленої практики", - зазначила Косьянчич.

Нагадаємо, 7 лютого Верховна Рада прийняла законопроект, що забороняє спостерігачам з Росії бути присутніми на виборах президента України в 2019 році.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков назвав такі заходи "дискримінаційними" і такими, що "абсолютно природним чином приведуть до зниження рівня легітимності проведених виборів".

А 8 лютого стало відомо, що Росія прийняла рішення утриматися від направлення спостерігачів на вибори президента України.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина