24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ перевищено в 11 областях

 

За минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіли понад 212 тис. осіб

У деяких областях України захворюваність на грип та ГРВІ перевищила епідемічний поріг. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я.

У МОЗ повідомили, що за минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіли понад 212 тис. осіб (на 6,5% більше епідемічного порогу). Високі показники захворюваності зафіксовані в Івано-Франківській, Чернівецькій, Житомирській, Закарпатській, Миколаївській, Чернігівській, Хмельницькій, Сумській, Волинській, Херсонській та Київській областях.

Показник захворюваності на грип та ГРВІ становить 552,3 на 100 тис. населення, що на 6,5% більше епідемічного порогу по Україні, однак епідемії грипу немає.

Протягом звітного тижня, з 28 січня по 3 лютого, на грип та ГРВІ захворіли 212 619 осіб, з них 62,6% діти до 17 років. З початку сезону захворюваності (з жовтня 2018) перехворіли 8,3% українців. З початку епідемічного сезону зареєстровано 30 летальних випадків.

Нагадаємо, у Львівській області призупинили навчальний процес у школах Дрогобича і Стебника через зростання захворюваності на грип та ГРВІсеред учнів.

У Миколаєві 53 навчальні заклади середньої освіти з понеділка 4 лютого не будуть працювати через карантин.

РБК-Україна писало, профільна комісія прийняла рішення про закриття на карантин в Івано-Франківську 42 шкіл.

 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина