27.06.2019
. 26 oC ясно

EUR 29.10/29.85 USD 25.90/26.25
ukenru

Новини України

У НБУ спрогнозували зростання цін на паливо

При збереженні нинішніх умов ціна на паливо підвищиться не більше, ніж на 4-5- відсотків щорічно, повідомляє  Кореспондент.

У Національному банку прогнозують зростання цін на паливо на рівні 4-5% на рік, якщо не буде змін в акцизній політиці. Про це йдеться в щоквартальному Інфляційному звіті НБУ за січень 2019 року.

У регуляторі зазначили, що значна корекція ціни на нафту в IV кварталі минулого року визначила перегляд прогнозу цін на паливо в Україні.

"Уже в I кварталі 2019 року очікується наближення річної зміни цін на паливо до нуля. Подальше щорічне зростання цін на паливо оцінюється в 4-5% при припущенні незмінності в акцизній політиці", - повідомили в НБУ.

Зазначається, що зростання цін на паливо сповільнилося до 9,1% в грудні 2018 року зі 20,0% в 2017 році внаслідок розвороту тренда світових цін на нафту з жовтня 2018 року, а також за рахунок зміцнення гривні. Однак, протягом більшої частини року ціни на паливо росли високими темпами.

Нагадаємо, за рік бензин в Україні подорожчав на 20%. У 2018 році ціни на паливо зросли до максимуму за чотири роки в доларовому еквіваленті.

Декількома днями раніше повідомлялося, що ціни на автогаз в Україні впали нижче 11 гривень.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина