26.08.2019
. 22 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Старовинна церква-фортеця перейшла до Православної церкви України

Старовинна церква-фортеця перейшла до Православної церкви України, повідомляє  Є.

 

Церква-фортеця на честь Покрови Божої Матері, яка розташована в Сутківцях Ярмолинецького району, сьогодні, 7 лютого, перейшла до Православної церкви України. Щоправда, як написав на своїй сторінці в «Фейсбуці» митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній Махота, перехід відбувся без священника.

Нагадаємо, що є припущення, що побудова церкви припадає на кінець XIII – початок XIV столiть. Хоча існує і офіційна дата – 1476 рік, але цілком можливо, що зведена споруда дещо раніше. Ця дата була викарбувана на дзвоні, який до наших часів не зберігся. Але відомий дослідник Йосип Сіцінський припускав, що дзвін не має прямого зв’язку з будівництвом церкви.

Ну, а щодо переходів парафій та храмів, то, як зазначає митрополит Антоній Махота, в області вже 30 парафій перейшли до ПЦУ з дня Об’єднавчого собору, що відбувся в Києві 15 грудня.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина