21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини України

Депутати перевірять, чи обґрунтовані тарифи на газ

У Верховній Раді створять робочу групу з представників фракцій, яка займатиметься перевіркою обґрунтування тарифів.

Про це під час засідання парламенту заявив Голова ВР Андрій Парубій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Хочу повідомити, що за результатами консультацій з головами фракцій щодо ситуації з нарахуванням тарифів для громадян, є спільна позиція більшості голів фракцій, що ситуація потребує обговорення парламенту. Спекуляція на цю тему і підвищення вартості тарифів б’є по найбільш незахищеним громадянам України. Якщо такі факти є, вони мають бути досліджені парламентом і повинна бути дана оцінка парламенту. Тому ми домовилися створити спільну з усіх представників фракцій робочу групу, щоб підготувати постанову по питанню перевірки обґрунтування нарахування тарифів», - зазначив Парубій.

Він закликав депутатські фракції невідкладно надати своїх представників до складу цієї групи і підготувати проект постанови, щоб наступного пленарного тижня винести її на голосування.

Тим часом члени фракції «Радикальна партія» Олега Ляшка вже розблокували трибуну парламенту, яку вони упродовж декілька днів блокували з вимогою ухвалити постанову про зниження ціни на газ.

Як повідомлялося, депутати з фракції Радикальної партії три дні блокували парламентську трибуну, вимагаючи підтримати проект постанови щодо зниження ціни на газ.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина