21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини України

Рада закріпила в Конституції курс України на ЄС і НАТО

Верховна Рада закріпила в Конституції курс на вступ до НАТО і Європейського союзу За відповідний законопроект №9037 проголосували 334 депутати, повідомляє Depo.ua.

Документ вносить зміни до преамбули, трьох статтей та перехідних положень Конституції щодо стратегічного курсу України на набуття членства в Європейському Союзі та НАТО.

Зокрема, абзац п'ятий преамбули після слів "громадянської злагоди на землі України" доповнити словами "та підтверджуючи європейську ідентичність Українського народу і незворотність європейського та євроатлантичного курсу України".

Пункт 5 частини першої статті 85 пропонується викласти в такій редакції: "визначення засад внутрішньої і зовнішньої політики, реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору".

Статтю 102 пропонують доповнити частиною третьою, згідно з якою "президент України є гарантом реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору".

Статтю 116 планують доповнити пунктом 11 такого змісту: "забезпечує реалізацію стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договор

Відзначимо, що з цієї нагоди сьогодні, 7 лютого, до Ради прибули президент України Петро Порошенко та прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Сьогодні історичний день, коли у Конституції буде закріплено рух України до ЄС та НАТО. Дуже важливо, що НАТО – це про безпеку. Не лише про військову безпеку, а це – й про безпеку громадянина, захист прав і свобод. Це те, що нас сьогодні об'єднує. Впевнений, що завдання членства в ЄС та НАТО є абсолютно реальні. Як ми досягли великих цілей, в які ніхто не вірив, так само ми забезпечимо членство України в НАТО і ЄС. Ми йдемо своїм шляхом!", - наголосив Порошенко.

Сьогодні Парламент продемонстрував єдність і здатність ухвалювати фундаментальні для країни рішення. 334 парламентаріїв висловилися "за" закріплення в Конституції стратегічного курсу на членство України в Європейському Союзі та НАТО. Таким є напрямок нашого розвитку. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина