22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Ідіоми Януковича. Екс-президент згенерував одразу кілька фраз, які перетворились на меми

Сьогодні, 6 лютого, екс-президент України.  Янукович у Москві вийде на прес-конференцію,передає  ТСН.

 Віктор Янукович вперше після заочного вироку вийшов до журналістів та провів прес-конференцію у Москві.

Під час майже двогодинного спілкування з пресою Янукович заявив, що не вважає себе винним у державній зраді, розповів про нібито підготовку замаху на політика Віктора Медведчука та інше. Кілька фраз, які промовив екс-президент, одразу розлетілись Мережею, як "крилаті вислови".

Серед них:

"Кинули як лоха" – з такими словами Янукович пригадав 21 лютого 2014 року, коли він підписав угоду з європейськими партнерами про врегулювання кризи в Україні, яку росіяни відмовились підписати. Каже, що європейці не виконали обіцянок, а "обдурили, зрадили". Фразу "кинули як лоха", заявив втікач, він позичив в "провідних українських політиків".

"Радий вас бачити без зашморгу на шиї" – цим висловом Янукович привітав українського журналіста, співробітника агентства УНІАН Романа Цимбалюка, який працює у Москві. Екс-президент говорив, що навіть після каверзного запитання радий бачити представника преси з України і процитував фразу з радянського кіно "В зоні особливої уваги".

"Це життя" – коротко резюмував екс-президент свої пригоди на тенісному корті, які призвели до травми ноги. Розповів, що у дощовий день послизнувся на мокрому покритті та впав на лавку.

"Ніби я іду в Донецьку: "здрастє-здрастє, здрастє-здрастє" – так Янукович говорив про російський Ростов-на-Дону. Розповів, що живе там затишно і бачить на вулицях багато українців, які з ним і вітаються. Також запропонував відкрити виборчі дільниці у Росії для українських громадян, які хочуть проголосувати на виборах президента України.

 "Взяли на себе великий гріх" – таке моральне обтяження, впевнений втікач, отримали причетні до створення Православної церкви України політики. Каже, неможна було владі втручатись у "тонку тканину людської душі".

"Порошенка знаю дуже давно... або добре" – свого наступника на посаді Янукович не схвалює.

"Відмітна риса - брехня". Янукович спрогнозував шанси Порошенка перемогти на виборах

Звинувачує у брехні та переслідуванні лише однієї мети - особистого збагачення. У шанси Порошенка перемогти на виборах не вірить.

"Погромники, антисеміти і радикали різних мастей" – так екс-президент бачить "нинішніх героїв України". А найбільше засмучується, що "на них дивиться молодь і бере приклад".

Нагадаємо, 24 січня президента-втікача Віктора Януковича засудили до 13 років ув'язнення за держзраду. Його звинувачують у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України) та ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина