24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Бойко: Понад 50 млрд грн заборгувало населення країни за комунальні послуги. Цей тягар потрібно ліквідувати

Заборгованість населення за житлово-комунальні послуги потрібно списати, вважає позафракційний народний депутат, член міжфракційного об'єднання "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Бойко, передає  Гордон.
"Опозиційна платформа – За життя" вимагає знизити комунальні тарифи і списати борги населення за ЖКП. Про це 6 лютого заявив журналістам у Верховній Раді позафракційний народний депутат Юрій Бойко, повідомляє сайт політичної сили.

"Я зареєстрував законопроект №9403, який передбачає, що максимальна ціна газу для всіх категорій споживачів не повинна перевищувати 4900 грн за 1 тис. м³. Субсидії також повинні розраховуватися, виходячи із цієї ціни, – вважає він. – Також ми зареєстрували законопроект №9527 щодо списання заборгованості громадян за послуги ЖКГ. Люди не можуть платити за цими космічними тарифами. Понад 50 млрд грн заборгувало населення країни за комунальні послуги. Цей тягар потрібно ліквідувати й установити нормальний тариф на блакитне паливо, який дозволить людям платити, а не перекривати газ і переходити на дрова. Громадяни повинні мати можливість користуватися благами цивілізації".

У прес-службі платформи повідомили, що заборгованість за комунальні послуги з 2013 року до листопада 2018 року зросла з 12 млрд до 47,7 млрд гривень, а в листопаді 2018-го встановлено історичний рекорд за темпами зростання боргу за житлово-комунальні послуги – на 7,8 млрд грн за місяць.

В Україні ціну на газ для населення регулює Кабінет Міністрів. Із 1 листопада уряд підвищив її на 23,5%. Тепер вартість газу для населення становить 6,2 тис. грн за 1 тис. м³ (без урахування тарифів на транспортування і розподіл, а також ПДВ).

Згідно з меморандумом між Україною та МВФ у межах нової програми співпраці, ціну на газ для населення повинні знову підвищити з 1 травня 2019 року. Регулювання має бути скасовано до 1 травня 2020 року. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина