24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Питання відновлення Хмельницького аеропорту розглядає Кабмін

На виконання робіт з реконструкції злітно-посадкової смуги потрібно 375 мільйонів гривень, пише Є.

 

Реконструкцію злітно-посадкової смуги комунального підприємства "Аеропорт Хмельницький" внесли окремим пунктом до проекту плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА.

Як зазначають в прес-службі, минулий рік став переломним процесі відновлення Хмельницького аеропорту. У 2018 році за кошти обласного бюджету у сумі 3,5 мльйона гривень розпочато поточний та капітальний ремонти злітно-посадкової смуги, контрольно-пропускного пункту, пожежного депо, адміністративного приміщення. Також було залучено близько одного мільйона гривень з місцевих бюджетів та коштів суб’єктів господарювання.

Аби наступного року хмельницький аеропорт міг приймати літаки малої авіації - придбали необхідне обладнання.

Як зазначають в ОДА, нещодавно з Міністерства інфраструктури до облдержадміністрації надійшла відповідь, у якій зазначено, що виконання робіт з реконструкції злітно-посадкової смуги комунального підприємства "Аеропорт Хмельницький" на загальну суму 375 мільйонів гривень внесено окремим пунктом до проекту плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року.

Як зазначають в повідомленні, наразі проект плану перебуває на погодженні в Кабміні.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина