24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Укравтодор обіцяє масштабні дорожні роботи з 8 лютого

Служби доріг в областях сьогодні повинні здати Укравтодору результати дослідження стану автодоріг. Ямкові ремонти розпочнуться в тих місцях, де дозволяють дорожні умови, пише  Кореспондент.

З 8 лютого генеральні підрядники Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) почнуть масштабні роботи з ліквідації ямковості на дорогах, повідомляє прес-служба держагентства.

Уточнюється, що роботи почнуться на об'єктах, де дозволяють погодні умови.

"Для забезпечення безпечного проїзду дорогами державного значення в Укравтодорі розпорядилися до 6 лютого Службам доріг в областях провести обстеження міжнародних і національних доріг з метою виявлення обсягів ураженості - з розмежуванням на аварійні ями і суцільні руйнування, ліквідація яких буде проводитися за локальними картами", - йдеться в повідомленні.

Також Укравтодор розпорядився запустити асфальтобетонні заводи, сформувати на кожній дорозі ремонтні бригади і організувати їхню щоденну роботу.

На дорогах, де аварійні ями загрожують безпеці руху, будуть встановлені відповідні попереджувальні знаки до завершення робіт.

В Укравтодорі уточнили, що аварійні ремонти проводяться на дорогах, які "десятки років не ремонтувалися".

"Аварійні ями інтенсивно утворюються на дорожньому покритті на тих дорогах, які експлуатуються понад встановлені терміни і давно потребують ремонту. Через коливання температури повітря, перезволоження дорожнього полотна та інші погодно-кліматичні фактори асфальтобетонне покриття зазнає значних деформацій і руйнувань... На дорогах, де торік проводилися поточні середні, капітальні ремонти, масштабних пошкоджень дорожнього покриття не спостерігається", - вказали автори повідомлення.

Нагадаємо, в листопаді минулого року Укравтодор відзвітував в Кабміні про завершення сезону ремонту на дорогах. За інформацією чиновників, на дорогах державного значення роботи були виконані на 95%, а на дорогах місцевого значення - більш ніж на 63%.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина