21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини України

Тимошенко підписала декларацію на захист свободи слова

Декларацію розробила Національна спілка журналістів

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко підписала "Декларацію на захист свободи слова", яку розробила Національна спілка журналістів. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу "Батьківщини".

"Я як лідер партії і кандидат у президенти України вважаю, що справжня свобода слова – без утисків, маніпуляцій, залежності ЗМІ від кланових утворень. Це те повітря, яким взагалі дихає демократія. І коли ми дихаємо свободою слова як повітрям, ми часом не помічаємо, як це важливо. І якщо цей кисень перекривають, починають маніпулювати ЗМІ і журналістами, тоді гине демократія", – наголосила лідер "Батьківщини" під час підписання документу у Верховній раді.

На її переконання, сьогодні важливо "взяти на себе зобов’язання, які необхідні для того, щоб свобода слова в Україні як головна інституція демократії жила, щоб її не втоптували політики, зокрема і чинна влада, в систему своїх інтересів і технологій".

За словами Тимошенко, її команда завжди стоятиме на захисті журналістів, їх життя, безпеки, їх права говорити правду. Вона зауважила, що зобов’язання є двосторонніми.

"З одного боку, ми беремо зобов’язання дати повну та беззаперечну свободу журналістам висловлювати свої думки і чесно інформувати людей про події. А з іншого боку, ми хочемо правди, честі і непідкупності. Я із задоволенням підписую цю Декларацію і сподіваюсь, що ми будемо рухатись лише шляхом зміцнення свободи слова", – сказала Тимошенко.

Зі свого боку голова НСЖУ Сергій Томіленко висловив стурбованість загрозами для свободи слова та надзвичайним станом у питанні фізичної агресії щодо журналістів.

"Ми вважаємо, що системною є безкарність за атаки на журналістів. Тож закликаємо політиків стати на захист журналістів. Ми хотіли б утворити коаліцію здорових сил у країні, які ставатимуть на захист свободи слова, яка є базової цінністю і яка забезпечує демократію в країні", – наголосив він.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина