21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини України

"Укрзалізниця" вдвічі скорочує кількість потягів до Росії

 

Зменшення потягів відбудеться у зв'язку зі зменшенням попиту Укрзалізниця" вдвічі скорочує кількість потягів, які прямують до Москви та інших російських міст. Про це у Facebook повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, пише 112.

З 5 лютого зменшиться кількість потягів № 24/23 Одеса – Москва – Одеса та № 20/19 Харків – Москва – Харків. Відтепер потяги курсуватимуть через день, тоді як раніше перевезення здійснювалися щоденно. 

Таке рішення ухвалили в "Укрзалізниці" через падіння пасажиропотоку між Україною та Росією. У 2018 році, в порівнянні з 2017 роком, пасажиропотік зменшився на 20% - до 772 тис. 900 пасажирів. 

У 2018 році вже скасовували прямі потяги та причіпні вагони до Росії з Івано-Франківська, Чернівців, Кременчука та Чернігова. 

За інформацією "Укрзалізниці", з кінця літа минулого року значно збільшився пасажиропотік між Україною та країнами Європейського Союзу. У 2018 році кількість пасажирів до ЄС на 10% перевищила кількість пасажирів до Росії. Від серпня 2018 року до січня 2019 року до Євросоюзу та у зворотному напрямку перевезли 362 тис. 900 пасажирів, а до Росії - 329 тис. 400 пасажирів. 

В "Укрзалізниці" прогнозують збільшення пасажиропотоку на європейському напрямку. Тому в напрямку ділових і туристичних центрів Європи "Укрзалізниця" вже призначила 20 пар потягів.

Раніше Омелян повідомив, що Міністерство інфраструктури має намір припинити пасажирські залізничні перевезення до/з Росії, але скасування вантажних перевезень поки не розглядають. Водночас перший заступник постійного представника президента України в Криму Ізет Гданов зазначив, що українському міністерству також пропонують скасувати автобусні сполучення з Росією.

Згодом у РФ повідомили, що Міністерство транспорту Росії опрацювало пакет заходів на випадок, якщо Україна припинить залізничне й автобусне сполучення з Росією.

Остаточного рішення щодо долі залізничного сполучення з Росією досі не ухвалено.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина