22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Стурбовані фальсифікаціями: Луценка й Авакова викликали в Раду

Генпрокурор Юрій Луценко та глава МВС Арсен Аваков відвідають засідання парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 6 лютого, повідомляє  Gazeta.

Про це повідомив голова комітету Андрій Кожем'якін на погоджувальній раді.

"У зв'язку зі стурбованістю членів комітету щодо часто згадуваних керівниками фракцій слів "фальсифікації", "порушення виборчого законодавства", ми на середу запросили й отримали погодження на інформаційні повідомлення від генерального прокурора, також від міністра внутрішніх справ Авакова щодо забезпечення публічної безпеки та порядку під час виборчого процесу та необхідності посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства. Ми послухаємо, задамо питання і відпрацюємо законопроекти від уряду та альтернативні, щоб вирішити питання, пов'язані з фальсифікаціями", - сказав Кожем'якін.

За словами координатора "Опори" Ольги Айвазовської, на президентських виборах голос будуть "купувати" за 500-600 грн. Підкупом є матеріальне благо від 3% мінімальної зарплати - 125 грн.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина