24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Державний банк активно готують до продажу

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) розпочала підготовку до входження в капітал державного Укргазбанку, передає Gazeta.

Це стало можливо завдяки успішному виконання Міністерством фінансів та Укргазбанком умов тристороннього Меморандуму про взаєморозуміння щодо підтримки приватизації банку. Документ підписали ще у листопаді 2017 року, повідомив Мінфін.

Таким чином, IFC сприяла зміцненню корпоративного управління Укргазбанку, забезпеченні його операційної незалежності та подальшому вдосконаленні сталої банківської моделі.

Кооперація державного банку та міжнародної фінансової організації вже дозволила реалізувати більше 145 проектів у сфері чистої енергетики з використанням біопалива, гідроенергії, сонячної та вітряної енергії із загальною потужністю об'єктів 866 мегават, - наголосили у Мінфіні.

21 квітня у Вашингтоні Укргазбанк і Міжнародна фінансова корпорація підписали договір. Він передбачає надання банку консультацій для зміцнення його потенціалу в сфері обслуговування підприємств малого і середнього бізнесу.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина