21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини України

США відправлять на кордон з Мексикою 3750 військовиків

 

Перекидання солдатів у міністерстві оборони США пояснили потребою допомогти митникам і прикордонникам у боротьбі з нелегальною міграцією та наркотрафіком Пентагон оголосив про відправлення 3 750 американських військових на кордон з Мексикою, передає  112.

 

Таким чином кількість військових США на американо-мексиканському кордоні зросте до 4 350 чоловік.

 

Перекидання солдатів у міністерстві оборони США пояснили потребою допомогти митникам і прикордонникам боротися з нелегальною міграцією і наркотрафіком. Місія військових на південному кордоні триватиме три місяці.

 

Нагадаємо, що Трамп вимагає 5,6 мільярдів доларів на будівництво муру на кордоні з Мексикою для утримання нелегальних мігрантів. Демократи в Конгресі згодні дати лише 1,3 млрд доларів. Через це в США з 22 грудня тривав "шатдаун" (припинення роботи уряду), який закінчився 26 січня підписанням тимчасового бюджету низки відомств до 15 лютого.

 

Лідер демократів у Палаті представників Ненсі Пелосі заявила, що члени її партії вважають стіну "аморальною, неефективною і дорогою". І нагадала, що під час президентської кампанії Трамп обіцяв, що стіну збудує Мексика. 

 

25 січня минулого року президент США Дональд Трамп підписав два розпорядження про посилення безпеки США на кордоні і посилення імміграційної політики. Зокрема, один з документів передбачає зведення муру вздовж кордону США з Мексикою загальною протяжністю майже 3,2 тис. км. У Білому домі повідомили, що будівництво стіни на кордоні з Мексикою може бути профінансовано за рахунок 20%-го податку на імпорт мексиканських товарів.

 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина