24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Патріарх Кирило «намилився» в Україну

Предстоятель РПЦ не сумнівається, що зустрінеться «зі своїм народом», повідомляє  Главком.

Патріарх Російської православної церкви Кирил має намір приїхати в Україну. Про це він заявив 31 січня на заході з нагоди десятиріччя його інтронізації.

«Я сподіваюся на те, що Господь сподобить мене ще на те, щоб відвідати Україну. Політична ситуація і кон’юнктура – це такі скороминущі явища. Сьогодні – одні політичні сили, потім інші… У мене зберігається надія, що я зможу зустрітися зі своїм віруючим народом, тому закликаю свій народ слухати те, що вчить церква», - розказав очільник РПЦ журналістам.

Нагадаємо, що 31 січня закон про перехід парафій УПЦ МП до Єдиної церкви набув чинності.
Раніше Українську церкву внесли до диптиху Вселенського патріархату.

 

Під час об'єднавчого собору 15 грудня 2018 року предстоятелем Православної церкви України було обрано митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія. 6 січня він отримав Томос про автокефалію Православної церкви України з рук Вселенського патріарха Варфоломія.

Церемонія інтронізації предстоятеля Православної церкви України, митрополита Київського і всієї України Епіфанія відбудеться 3 лютого в Софійському соборі в Києві.


При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина