26.08.2019
. 22 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

США офіційно заявили про вихід із ракетної угоди з Росією

Договір діяв з часів Холодної  війни, повідомляє  ТСН.

Сполучені Штати заявили, що виходять із договору з Росією про ліквідацію ракети середньої та меншої дальності. Про це повідомляє Associated Press.

Останніми місяцями між США та Росією точилися дискусії щодо договору про ліквідацію. Сторони звинувачують одне одну у порушенні ДРСМ, проте протягом тривалого часу намагалися дипломатично вирішити питання збереження угоди.

США першими оголосили, що збираються виходити з угоди, адже Росія не припиняє порушувати його умови. Росія, тим часом, критикує Штати у розміщенні ракет у Європі, а також у наявності у них озброєння, схожого на балістичні ракети середньої дальності.

У четвер, 31 січня, заступниця державного секретаря США Андреа Томпсон і заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков під час зустрічі констатували, що прогресу щодо збереження ДРСМ у перемовинах немає.

У п'ятницю, 1 лютого, американські ЗМІ повідомили, що Росія розгорнула чотири додаткових дивізіони заборонених договором крилатих ракет.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина