26.08.2019
. 22 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Гриценко: Пропоную, щоб шестеро найрейтинговіших кандидатів у президенти пройшли детектор. Вибори на цьому закінчаться

Під час проходження поліграфа всім рейтинговим кандидатам у президенти повинні ставити запитання про наявність офшорів та закордонних рахунків, захованих від декларування, про використання службового становища і зв'язки з олігархатом. Про це в інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону заявив екс-міністр оборони, лідер партії "Громадянська позиція", кандидат у президенти України Анатолій Гриценко. 

Найрейтинговіші кандидати на посаду президента України повинні разом пройти перевірку на поліграфі. Таку думку в інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону висловив екс-міністр оборони, лідер партії "Громадянська позиція", кандидат у президенти України Анатолій Гриценко.

Відповідаючи на запитання, чи готовий він пройти детектор брехні і періодично повторювати перевірку, Гриценко відповів:  "Супер! Коротка відповідь – так. Тільки не для піару... А щоб кандидатів шість найрейтинговіших сіли і [пройшли] разом. Знаєте, чим закінчиться? Вибори на цьому закінчаться. Ми заощадимо кілька мільярдів!"

На його думку, під час проходження поліграфа кандидату в президенти мають ставити запитання про наявність офшорів та закордонних рахунків, захованих від декларування, про використання службового становища для ухилення від кримінальної відповідальності і зв'язки з олігархатом.

"Тому вибори на тому і закінчаться: зрозуміло, ху із ху. Адже можна гратися у вибори через борди, рекламні ролики, програми – толкових технологів можна знайти. І деякі депутати, які обираються в округах, цим хваляться: "Я був обраний, не будучи жодного дня в окрузі", – зазначив Гриценко. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина