26.08.2019
. 22 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Україна не дозволить Кремлю використовувати вірян у своїх іграх – віце-прем’єр

Заяви Кремля про намір "захищати" українських вірян є дуже тривожними, але Україна не дозволить Росії використовувати їх у своїх іграх, передає  Укрінформ.

Україна не дозволить Кремлю використовувати вірян у своїх іграх – віце-прем’єр

Про це заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе у Twitter.

"Дуже тривожні заяви Кремля і Російської православної церкви. Коли Путін минулого разу вирішив "захистити" українських громадян, він розпочав військове вторгнення в Україну. Свобода віросповідання повністю поважається в Україні. Ми не дозволимо Росії використовувати українських віруючих у своїх іграх", - написала урядовець.

Як повідомляв Укрінформ, на заході з нагоди десятиріччя інтронізації глави РПЦ Кирила президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія залишає за собою право реагувати і "робити все " в разі загрози "порушення права на свободу віросповідання" в сусідніх країнах, зокрема й в Україні.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина