Вівторок, 07 липня 2020
. 18 oC ясно

EUR 30.05/30.80 USD 26.80/27.20
ukenru

Новини України

Легалайз марихуани: Чому ідея Супрун та українців провалиться

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун підтримала ініціативу легалізації використання марихуани в медичних цілях, пише  depo.ua. Але чи готові говорити про це українці?

Виникають сумніви Ще 30-го січня на сайті Верховної Ради з'явилася петиція з вимогою "законодавчо врегулювати канабіс для науки та медицини - захистити конституційні права громадян". Станом на перше лютого вона зібрала 4349 підписів з 20651 необхідного. Підписантами петиції стали 16 громадських організацій та благодійних фондів. Вони наголошують на тому, що використання канабісу в медичних цілях може допомогти у лікуванні хвороб Альцгеймера та Паркінсона, а також онкохворим, ветеранам війни з пост-травматичним синдромом та багато кому ще.

"Ці тортури потрібно зупинити, і для цього є реальна можливість - дати нашим співгромадянам доступ до ефективного лікування препаратами, якими користуються мільйони хворих у цивілізованих країнах. Ключовими складовими таких препаратів є фітоканабіноїди - активні компоненти, що містяться у коноплях", - йдеться у заяві авторів петиції.

Пост Уляни Супрун із закликом підписувати петицію набрав більше 8 тисяч лайків та 3 тисяч перепостів. Очевидно, не всі ці люди побігли підписувати петицію. В пості вона ще раз пояснила, чому медичний канабіс потрібен. І що це вже давно доведено.

"Доступ пацієнтів до препаратів на основі канабісу - це реалізація їхнього права на медичну допомогу. Важливо підтримати легалізацію застосування медичного канабісу в наукових цілях та медицині", - пише Супрун.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина