Субота, 06 червня 2020
. 21 oC пасмурно

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

З'ЯВИЛИСЬ ФОТО ПОДРУЖЖЯ ОДЕСИТІВ, ЯКИХ РОЗСТРІЛЯЛИ У МИКОЛАЄВІ

Донька Бєлових живе у США, передає ТСН.

Донька подружжя Бєлових, якет напередодні застрелили під судом у Миколаєві, живе у Сполучених Штатах Америки та має трьох дітей. У соцмережах Бєлови розміщували фотографії разом з родиною, онуками, а також із подорожей. Відомо, що подружжя – пенсіонери, проживали в Одесі. Як раніше повідомлялося, кривава стрілянина сталася в Інгульському районі Миколаєва біля Ленінського районного суду близько 15:00 у середу, 30 січня. Жінка загинула на місці події, чоловік - у кареті швидкої допомоги. За версією поліції, жертви судилися з вбивцею через боргові зобов'язання. Коли суд ухвалив рішення на користь подружжя, яке вимагало повернення боргу, підозрюваний витягнув з автівки гвинтівку і застрелив чоловіка та жінку на вулиці.

52-річний Герасим Багірянц десять років тому позичив у подружжя Бєлових близько двох мільйонів гривень під відсотки, але гроші не повернув. Суд ухвалив рішення про стягнення з нього боргу разом з відсотками. Одразу після засідання Багірянц розстріляв позивачів. Злочин потрапив на  відео з камер спостереження. Там видно, що біля стрільця весь час бігає якийсь молодик. Це виявися син нападника.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина