26.08.2019
. 22 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Кір, краснуха, скарлатина і вітряна віспа: як розпізнати і відрізнити ці хвороби

Висока температура, головний біль і висип на тілі? Кір у вигляді червоних крапочок з'являється на п'ятий день хвороби і починає поширюватися з голови, повідомляє  МБ.
"Висип мілкими крапочками, який має схильність до злиття. Тобто дрібні крапочки висипу зливаються і утворюють великі плями", – говорить педіатр Михайло Соколовський. Дрібні щільні крапочки на тілі, які б не з'єднувалися між собою, – це краснуха. 

"Для краснухи характерний мілкий плямистий висип, який з'являється одномоментно по всьому тілу впродовж першої доби хвороби", – говорить лікар-інфекціоніст Ольга Подолюк.

І кір, і краснуха, ніби огортають тіло висипом. В обох випадках починаються висипання з голови і шиї. Але розпізнати хворобу можна і раніше: якщо в роті, на небі і на щоках є червоні крапочки, а очі болять, ніби в них насипали пісок – це кір.

Краснуху видають лімфатичні вузли на шиї – вони збільшені і болючі. Подібні симптоми часто плутають з дитячою хворобою скарлатиною. Але її легко дізнатися за язиком – він набуває малиновий відтінок.

"Краплі роси на пелюстці троянди" – так описували висип вітряної віспи. Це можуть бути як поодинокі крапки, так і цілі острівці. Починається такий висип зі спини і грудної клітини. Висипає на різних місцях, в тому числі на волосистій частині голови, що нехарактерно для інших дитячих хвороб.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина