24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Кабмін затвердив рішення про компенсацію сім'ям витрат на послуги няні для дітей

За словами прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, кошти в розмірі приблизно 1,6 тис. грн на місяць на компенсацію зарплати няні будуть виділяти сім'ям тільки в тому разі, якщо співпрацю з нянею буде офіційно оформлено. 

Кабінет Міністрів України на засіданні 30 січня ухвалив рішення про компенсацію сім'ям витрат на послуги няні щодо догляду за дітьми до трьох років, передає кореспондент "ГОРДОН".

Із місцевих бюджетів сім'ям компенсують 1613 тис. грн на зарплату няні. Для отримання компенсації сім'я муситиме протягом місяця після складання договору найму няні надати необхідні документи до місцевого органу з питань соціального захисту населення.

Муніципальна няня буде змушена звітувати про надання коштів.

На початку засідання уряду прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що кошти у розмірі приблизно 1,6 тис. грн на місяць на компенсацію зарплати няні виділятимуть сім'ям тільки в тому разі, якщо співпрацю з нянею буде офіційно оформлено.

"Це ще один елемент підтримки молодих сімей", – сказав прем'єр.

У травні 2018 року Гройсман говорив, що українські сім'ї зможуть отримувати компенсацію на зарплату няні з 1 січня 2019 року. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина