21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини України

Кабмін зменшує норму споживання газу

Кабінет міністрів України знизить норму споживання газу до 3,29 кубічних метрів на людину

Про це на сьогоднішньому засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, інформує Depo.ua.

"Ми чуємо обурення людей, коли вони отримують платіжки за газ з завищеними нормами споживання. Це відбулося внаслідок того, що на рішення уряду, яке унормовувало, робило об'єктивними, не завищеними обсяги споживання газу, було подано до суду і в суді це рішення було скасовано. Ми будемо боротися і відстоювати правоту, але нам потрібні нові рішення", - сказав він.

Гройсман заявив, що у газовому середовищі всі чомусь вважають, що треба наживатися на людях.

"А ми в уряди категорично проти цього. Ми будемо захищати права людей і не будема давати нікому зловживати цими правами. Було 3,3 куб. м на людину, чому людина повинна платити 9 кубів. Ми розуміємо, що це утричі більше, ніж вони споживають. Тому ми повертаємося до норми... Була 3,3, буде 3,29 куб. м. Щоб люди платили справедливу ціну за справедливий обсяг. Ці норми сьогодні будуть затверджені", - сказав він.

"Більше того, звертаюся до українців, за завищеними платіжками нічого не платіть. Платіть тільки те, що фактично споживаєте чи за тими нормами, які діяли кілька років, до того як їх скасував суд", - додав прем'єр.

Другим важливим питанням Гройсман назвав питання обліку газу.

" Я думаю, що всі мають бути зацікавлені щоб чітко прораховувати, хто, скільки споживає газу в Україні. Нам потрібні лічильники. Є ще домогосподарства, де немає лічильників. Це завдання постачальника і виробника газу. Другим пунктом нашого рішення сьогодні буде рекомендація "Нафтогазу" забезпечити всіх громадян України безкоштовними лічильниками", - сказав він.

Нагадаємо, жителі Києва після 15 грудня отримують платіжні квитанції за листопад з новими цінами на газ - у 8,55 грн за куб. м.

18 січня голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв пояснив, чому українці отримали у грудні платіжки за газ з високими сумами.

Міністр соцполітики Андрій Рева заявив, що платіжки з завищеними тарифами на газ, які прийшли споживачам в січні, є незаконними і платити за ними не потрібно.

Гройсман заявив, що жодних попередніх нарахувань та донарахувань від монополістів у платіжках за тепло бути не може.

У низці ЗМІ із посиланням на "Нафтогаз" з'явилося повідомлення, що Верховний суд скоротив норми газу для споживачів без лічильників. Зокрема, згідно з постановою плату за газ у разі відсутності лічильників нібито повинні нараховувати по нормі 3 кубометра на особу на місяць.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина