26.08.2019
. 22 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Українським аграріям надсилають листи з комп’ютерним вірусом

Міністерство аграрної політики та продовольства заявляє, що останнім часом суб'єкти господарювання почали отримувати підозрілі листи від імені міністерства.

Про це повідомляє прес-служба МінАПК, пише  Експрес.

Повідомлення надходять з фіктивної адреси Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з темою "Отримайте дотацію в рамках державна підтримка сільського господарства".

"В листі зазначається, що відповідний суб'єкт господарювання відібрано як потенційного кандидата на отримання дотації. Для цього шахраї пропонують завантажити та заповнити анкету. Імовірно завантажений файл містить вірусну програму", - йдеться у повідомленні.

"Зі свого боку, Міністерство аграрної політики запевняє, що ніколи такої поштової розсилки не робило та закликає одразу видаляти подібні листи", - заявили у прес-службі.

У МінАПК також нагадали, що офіційними електронними адресами Міністерства є Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., а інформація щодо програм держпідтримки публікується на офіційному сайті http://minagro.gov.ua.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина