21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини України

Учні 9-го класу складатимуть іспити по-новому

Державна підсумкова атестація з іноземної мови у 9-му класі складатиметься з аудіювання, повідомляє  Gazeta.

Знання мови на слух ввели перше. Торік аудіювання включили до ЗНО з іноземних мов, повідомляють в Міністерстві освіти.

ДПА 9-му класі проводитимуть з 3-х предметів: української мови, математики та третій – на вибір. Це може бути іспит з іноземної мови: англійської, німецької, французької або іспанської.

Іспит з іноземної проводитимуть у письмовій формі. Він складатиметься з 3-х частин: аудіювання, читання і використання мови. Триватиме 1 год.

"Торік ми вперше зробили аудіювання частиною тесту ЗНО з іноземних мов. Насамперед, щоб перевірити, наскільки учень не просто завчив матеріал, а й може ним користуватися, щоб вільно орієнтуватися в іншомовному середовищі. З цього року частину аудіювання матимуть і завдання ДПА з іноземної мови в 9-му класі. Розуміння мови на слух – це частина стандарту міжнародних мовних тестів", – пояснив заступник Міністра освіти і науки Вадим Карандій.

Матеріали для іспитуз іноземної мови в 9-му класі готуватиме вчитель. Завдання будуть двох рівнів. Рівень А2+ матимуть учні, які вивчають мову на рівні стандарту. В1 - для класів поглибленим вивченням іноземних мов.

Матеріали для аудіювання мають містити аудіозапис тексту та одне післятекстове завдання. Теми мають стосуватися вікових особливостей та інтересів учнів, кажуть в МОН. Приміром, фрагмент радіо-програми, прогноз погоди,телефонні перемовини тощо.

Для рівня стандарту аудіотекст має бути тривалістю 1-2 хв. Для поглибленого вивчення – 3-4 хв. Учні прослуховують запис двічі, потім виконують завдання до нього.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина