26.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Розповіли, чи продовжать пільгове розмитнення "євроблях"

Голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна закликала власників автомобілів на єврономерах поквапитися їх розмитнити.

"Ті, хто бажає розмитнити авто у встановлені законом строки, встигне це зробити. Ніяких розмов про продовження, перенесення або зміну цих строків йти не може", – сказала вона у своєму інтерв'ю РБК, повідомляє  Gazeta.

При цьому, вона зазначила, що розмитнювати автомобілі віком понад 15 років, з точки зору економії - недоцільно. Навіть, якщо такий автомобіль був куплений зовсім дешево.

"Жодна політична сила, яка зможе прийти в наступний парламент, якщо вона буде відповідати в тому числі за бюджет країни, не зможе прийняти більш ліберальний закон, ніж прийнятий зараз", – додала Южаніна.

Закони про розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації №8487 і №8488 набули чинності 25 листопада 2018 року.

Вони зменшують акциз на розмитнення легкових автомобілів і посилюють відповідальність за порушення митних правил для осіб, які ввозять в Україну авто в режимі транзиту або тимчасового ввезення. Нові штрафи почнуть діяти після 180 днів із дня набуття законами чинності. Таким чином, за півроку дії закону всі авто на іноземній реєстрації мають бути або розмитнені, або вивезені. Разом із тим, власники таких авто упродовж перших 90 днів дії закону зможуть розмитнити їх зі знижкою.

За перший місяць дії закону українці розмитнили 11 тис. авто

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина