24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Франція інвестує 64 млн євро в проект постачання питної води в Маріуполь, - МінТОТ

29 січня 2019 року відбудеться підписання Рамкової угоди між Урядом України та Урядом Франції щодо офіційної підтримки проекту з постачання питної води в м. Маріуполь.

Про це повідомляється на сайті Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, передає Цензор.НЕТ.

"Угодою передбачено виділення Урядом Франції 64 млн євро на підтримання інвестиційного проекту у сфері питної води міста Маріуполь за участю Маріупольської міської ради. Цей проект відповідає пріоритетам Уряду України та потребам населення, яке постраждало внаслідок конфлікту на Донбасі", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, в заході візьмуть участь міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, Надзвичайний і Повноважний Посол в Україні Ізабель Дюмон, міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина