26.08.2019
. 22 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

У США попереджають, що "Північний потік" ускладнить врегулювання українського питання

 

У США вважають, що газопровід "Північний потік-2" ускладнить врегулювання українського питання.

Про це пише ділове видання Handelsblatt з посиланням на джерело в адміністрації президента Дональда Трампа, повідомляє  Укрінформ.

Високопоставлений чиновник американської адміністрації вважає, що ЄС має «активізувати дії, перш ніж Росія чинитиме величезний тиск на наших європейських партнерів. Як тільки трубопровід буде побудований, ЄС втратить можливості для маневру у відносинах з Росією». Чиновник заявляє, що «ми хочемо, щоб проект був припинений».

Джерело також повідомило виданню, що його країна посилює вимогу до ЄС щодо заходів у напрямку забезпечення власної енергетичної безпеки, а також «гарантувати безперервне постачання газу через Україну». Він наголосив, що як тільки газ піде по новому трубопроводу, «буде важко притягнути Росію до відповідальності заднім числом», і це серйозно ускладнить питання врегулювання українського питання.

У статті також йдеться, що німецькі політики поки що не піддаються на заклики США, і майже третина 1230-кілометрового трубопроводу вже фактично прокладена.

Як повідомляв Укрінформ, газопровід "Північний потік-2" будується з Росії в ФРН в обхід України через Балтійське море. Його довжина становить понад 1200 км, пропускна здатність - 55 млрд кубометрів газу за рік.

Газопровід будує російський Газпром спільно з європейськими компаніями Engie, Uniper, OMV, Shell і Wintershall.

Україна виступає проти будівництва "Північного потоку-2" через можливу втрату статусу транзитної держави. Крім того, противниками "Північного потоку-2" є США, Польща і країни Балтії, застерігаючи, що ЄС потрапить в залежність від російського газу. Однак у Німеччині заявляють, що проект економічний, а не політичний.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина