21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини України

За тиждень на кір захворіли понад 3 тисячі українців, одна людина померла

За 4-й тиждень 2019 року на кір захворіли 3 279 людей — це на 6% нижчі показники, ніж за попередні 7 днів. Про це повідомляє МОЗ, пише  Укрінформ.

“За 4-й тиждень 2019 року на кір захворіли 3 279 людей — 1 350 дорослих та 1 929 дітей. Це на 6% менше у порівнянні з минулим тижнем. Минулого тижня від ускладнень кору помер 1 дорослий українець. Загалом вже цього року померло 6 людей, серед яких 2 дитини. МОЗ України висловлює співчуття рідним”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з початку року у нашій державі зареєстровано понад 11 700 випадків захворювання на кір.

“Із 28 грудня 2018 р. до 25 січня 2019 р. на кір в Україні захворіли всього 11 757 людей — 4 876 дорослих та 6 881 дитина. У загальних цифрах найвищі показники захворюваності у Львівській, Вінницькій) та Рівненській областях”, - наголосили у МОЗ.

Там вкотре підкреслили, що єдиний надійний захист від кору, навіть якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності, - це щеплення.

“Спалах кору вирує по всій Європі. Серйозна ситуація склалася в Україні, Сербії, Албанії та Грузії. Епідбезпека формується не за один-два роки, а десятиліттями. Спалах захворюваності в України — наслідок десятиліття зневіри у вакцинації, у державних закупівлях ліків і вакцин, а також безвідповідального ставлення до цієї теми з боку самих громадян”, - зазначили у МОЗ.

Кір — надзвичайно заразне інфекційне захворювання, що передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто під час чхання, кашлю або розмови хворого. Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення. Дев’ять із десяти невакцинованих людей, що контактують із хворим, будуть заражені. Захворювання на кір може мати тяжкий перебіг і призвести до серйозних ускладнень — пневмонії, вушної інфекції, запалення мозку — енцефаліту тощо, а також до інвалідності та смерті. Специфічного лікування від кору немає. Єдиний спосіб запобігти ускладненням і смерті від кору - вакцинація. Діти й дорослі, які не отримали профілактичне щеплення, перебувають у зоні ризику.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина