26.08.2019
. 22 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Київ повідомив ОБСЄ про недопуск спостерігачів з РФ

Російських спостерігачів допустити на вибори неможливо навіть юридично, заявив Клімкін, повідомляє  Кореспондент.

Міністерство закордонних справ України надіслало в Бюро з демократії та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ повідомлення про те, що не реєструватиме офіційних спостерігачів від Росії на виборах президента. Про це в понеділок, 28 січня, заявив глава МЗС Павло Клімкін.

"Я насправді не бачу тут жодної колізії. Ми чітко сказали, що МЗС не буде реєструвати спостерігачів від Росії на наступні вибори... ми відправили відповідне звернення в БДІПЛ ОБСЄ", - сказав він на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Чехії Томашем Петршчиком.

За словами Клімкіна, "навіть юридично допустити російських спостерігачів на вибори неможливо".

"Я сподіваюся, що ЦВК також не реєструватиме російських офіційних спостерігачів. Це абсолютно неправильно ні з політичної, ні з юридичної, ані з моральної точки зору", - додав міністр.

Зазначимо, раніше міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що отримав запрошення ОБСЄ скерувати спостерігачів на вибори президента України. Плани відправити спостерігачів підтвердив його заступник.

Тим часом, глава МЗС України Павло Клімкін повідомляв, що Україна запросила на президентські вибори спостерігачів від ОБСЄ, однак заявки від громадян Росії не розглядатимуть. Він зазначив, що таких прецедентів чимало в практиці організації.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина