24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Британія може ввести воєнний стан під час Brexit - ЗМІ

Чиновники обговорюють особливості використання прийнятого у 2004 році закону про надзвичайні ситуації в разі акцій громадянської непокори у зв'язку з виходом Британії з ЄС 29 березня, пише  Кореспондент.

 У британському уряді готові ввести надзвичайний і навіть військовий стан у разі заворушень, пов'язаних виходом із ЄС без угоди, повідомляє The Times із посиланням на джерела в уряді.

 Зокрема, чиновники обговорюють особливості використання прийнятого у 2004 році закону про надзвичайні ситуації в разі акцій громадянської непокори у зв'язку з виходом Британії з ЄС 29 березня.

Закон дозволяє владі оголошувати комендантську годину, проводити конфіскацію майна, вводити заборони на пересування, а також застосовувати війська. Також уряд отримує можливість максимум на 21 день призупиняти дію законів, за винятком закону про права людини.

 Критики закону стверджують, що передбачені ним заходи є "драконівськими".

 У британському уряді наполягають, що роблять усе для того, щоб уникнути негативного сценарію.

 "Повага до результатів референдуму означає вихід із ЄС. Прем'єр-міністр говорила про перебої у зв'язку з виходом із ЄС без угоди, проте як відповідальний уряд ми робимо потрібні кроки для того, щоб мінімізувати ці перебої і забезпечити готовність країни", - сказав представник уряду.

 Повідомляється, що британська армія вже заготовляє запаси їжі, палива, обладнання та боєприпасів на своїх базах за кордоном, щоб уникнути браку в разі виходу Британії з ЄС без угоди.

 Нагадаємо, що королева Великобританії Єлизавета II на тлі тривалих розбіжностей навколо Brexit закликала політиків країни знайти спільну мову.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина