21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини України

У Хмельницькому відбулась семінар-нарада з ліцензіатами, які здійснюють організацію та забезпечення робіт та послуг протипожежного призначення

25 січня у приміщенні Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області відбулась семінар-нарада з ліцензіатами, які здійснюють організацію та забезпечення робіт та послуг протипожежного призначення. На заході був присутній представник Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України Руслан Дудзяк.

Розпочинаючи нараду, перший заступник начальника Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Дмитро Бондар зазначив, що недостатнє володіння нормативною базою, неякісне надання  послуг і виконання робіт протипожежного призначення призводить до суттєвого зниження рівня безпеки на об’єктах області, про що свідчить ряд пожеж, що виникли на теренах Хмельниччини. «Усі роботи та послуги протипожежного призначення повинні бути гарантією безпечної праці та життєдіяльності людей. Відповідальність за забезпечення належного рівня протипожежного захисту на об’єктах лягає на ліцензіатів в частині якісного виконання робіт і надання послуг», - зауважив Дмитро Володимирович.

Далі присутні розглянули основні зміни до нормативно-правових актів у галузі ліцензійної діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення. Окрему увагу приділили порушенням, виявленим у процесі перевірок, а також санкціям за порушення вимог у сфері містобудівної діяльності, проектної документації, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Важливим питанням для присутніх було дізнатись про правові підстави здійснення ДСНС перевірок ліцензіатами дотримання вимог Ліцензійних умов.

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина